پرش لینک ها

درباره ما

تولید روغن روانکار

این شرکت با بکارگیری دانش متخصصین خود همواره در تلاش است با تولید انواع روغن های صنعتی

آموزش

همواره آموزش و تربیت نیروهای متخصص در زمینه روانکارها و بکارگیری برنامه آنالیز روغن در پایش وضعیت تجهیزات و افزایش طول عمر آن یکی از دغدغه های اصلی آساروانکار بوده است.

مشاوره تخصصی

کارشناسان آساروانکار در هر لحظه آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز و ارائه مشاوره در زمینه انواع روغن ها انتخاب روانکار مناسب و مشاوره در زمینه آنالیز روغن هستند.

سخن مدیر عامل

سعید آستانه

امروزه و در هزاره سوم، شرکت هایی در عرصه رقابت موفق‌اند كه سریعتر از دیگران تغییرات پیوسته محیط را رصد کرده و از فرصتهای گذرا بهره مند شوند. همواره معتقد بوده ام که علم، تجربه و تخصص بايد اين قابليت را داشته باشند تا در خدمت ساير انسانها قرار گيرند. از همین روی از ابتدای تأسیس شرکت فنی مهندسی آسا روانکار ایرانیان در حوزه تولید انواع روانکارها همراه با ارائه خدمات مشاورهای و آموزشی،ساخت تجهیزات و راه اندازی آزمایشگاه پایش وضعیت با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه ‌محور توانسته‌ایم مسیرهای طولانی را در مدت‌زمانی کوتاه سپری کنیم و با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت وگرد هم آوری تیمی متخصص، پویا و همدل، شرایطی را بوجود آورده ایم تا به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، موجبات خشنودی هرچه بیشتر مشتریان، که شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند را فراهم آوریم. سلامت سازمانی و صداقت را سرلوحۀ فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار دادیم تا بتوانیم ارزشمندترین دستاورد خود را که پشتیبانی تکیه‌پذیر و همگامیِ مطمئن برای مشتریان است، محافظت و گسترش دهیم.تلاش کرده‌ایم در کارگروه‌های تخصصی ، با شنیدن صدای مشتریان و تشخیص درست نیازهای صنایع، مشتری را قطب نمای حرکت خود در حوزه فعالیت خود قرار دهیم.اعتقاد بنده به عنوان مدیر عامل و بنیانگذار آسا روانکار این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات فنی و مهندسی، داشتن تجربه، توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن اخلاقی نیکو و حس مسئولیت پذیری است از این رو بنده و همکارانم همواره با روی گشاده پذیرای نظرات و خواسته های مشتریان گرامی هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته های مشتریان بر پایه دانش فنی و توافق علمی بهترین خدمت را ارائه دهیم. لذا در شرکت آسا روانکار همواره احترام به نظرات و خواسته های مشتریان در کنار توضیحات فنی تیم تخصصی سرلوحه کار خود قرار داده و خرسندیم که همچنان با تلاش و کوشش فراوان کلیه زحمت کشان مجموعه آسا روانکار توانسته ایم بخشی از نیازهای مشتریان عزیزمان را برآورده سازیم.بی شک یکی از مهمترین اهداف بلند مدت مدیران شرکت آسا روانکار ، ایجاد اشتغال و خدمت رسانی در جهت پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان ایران می باشد. اینجانب با حمایت و همراهی مدیران متعهد و همکاران متخصص تعهد خود را به خط مشی حاضر را اعلام نموده است و در راستای تحقق اهداف و سیاستهای شرکت، تمامی تلاش خود را در جهت اجرایی نمودن به کار می بندد.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.