درباره ما

تولید و معادل سازی روانکار با کیفیت و پیشرفته مطابق نیاز مصرف کنندگان 

شرکت آساروانکار ایرانیان با تکیه بر دانش فنی متخصصین و مهندسین با تجربه خود و همچنین با بهره جویی از اطلاعات روز دنیا در حوزه روانکارها، صنایع شیمیایی و شناخت متخصصین خود از تجهیزات مورد بهره برداری در صنایع مختلف تاکنون توانسته است اکثر روانکارها و گریس های مورد مصرف در صنایع مختلف اعم از نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع آلومینیوم، ذو بآهن، فولاد، سیمان،نورد و سایر صنایع دیگر را تولید و معادل سازی نماید.
این شرکت از بدو تأسیس تاکنون به عنوان یک واحد تولیدی موفق در زمینه مشاوره های تخصصی در زمینه انتخاب و معادل سازی روانکار مناسب وهمچنین ارائه راهکارها ومشاوره های فنی و همچنین برگزاری دوره های آموزشی و تربیت نیروهای متخصص در زمینه دانش روانکاری و بکارگیری هرچه بهتر آنالیز روغن در نگهداری و تعمیرات توانسته است سهم بسزایی در خودکفایی صنایع و حذف واردات و همچنین نگهداری هرچه بهتر از تجهیزات و سرمایه های ملی داشته باشد.
این شرکت با دارا بودن آزمایشگاه مجهز، پیوسته سعی در ارائه محصولات با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا دارد.

آسا روانکار چه خدماتی به شما ارائه می کند

تولید انواع روغن

تولید انواع روغن های صنعتی و غیر صنعتی اعم از روغن های هیدرولیک ،روغن توربین،روغن کمپرسور، روغن موتور و انواع گریس های تخصصی

بازرگانی

ثبت سفارش، تامین انواع روانکار ها و گریس از برندهای معتبر دنیا و تحویل در در داخل کشور

مشاوره

ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب صحیح روانکار و برنامه پایش وضعیت تجهیزات از طریق آنالیز روغن

آموزش

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی روش های عیب یابی و انتخاب روانکار مناسب

سخن مدیرعامل [سعید آستانه]

امروزه و در هزاره سوم، شرکت هایی در عرصه رقابت موفق‌اند كه سریعتر از دیگران تغییرات پیوسته محیط را رصد کرده و از فرصتهای گذرا بهره مند شوند. همواره معتقد بوده ام که علم، تجربه و تخصص بايد اين قابليت را داشته باشند تا در خدمت ساير انسانها قرار گيرند. از همین روی از ابتدای تأسیس شرکت فنی مهندسی آسا روانکار ایرانیان در حوزه تولید انواع روانکارها همراه با ارائه خدمات مشاورهای و آموزشی،ساخت تجهیزات و راه اندازی آزمایشگاه پایش وضعیت با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه ‌محور توانسته‌ایم مسیرهای طولانی را در مدت‌زمانی کوتاه سپری کنیم و با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت وگرد هم آوری تیمی متخصص، پویا و همدل، شرایطی را بوجود آورده ایم تا به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، موجبات خشنودی هرچه بیشتر مشتریان، که شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند را فراهم آوریم. سلامت سازمانی و صداقت را سرلوحۀ فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار دادیم تا بتوانیم ارزشمندترین دستاورد خود را که پشتیبانی تکیه‌پذیر و همگامیِ مطمئن برای مشتریان است، محافظت و گسترش دهیم.تلاش کرده‌ایم در کارگروه‌های تخصصی ، با شنیدن صدای مشتریان و تشخیص درست نیازهای صنایع، مشتری را قطب نمای حرکت خود در حوزه فعالیت خود قرار دهیم. اعتقاد بنده به عنوان مدیر عامل و بنیانگذار آسا روانکار این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات فنی و مهندسی، داشتن تجربه، توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن اخلاقی نیکو و حس مسئولیت پذیری است از این رو بنده و همکارانم همواره با روی گشاده پذیرای نظرات و خواسته های مشتریان گرامی هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته های مشتریان بر پایه دانش فنی و توافق علمی بهترین خدمت را ارائه دهیم. لذا در شرکت آسا روانکار همواره احترام به نظرات و خواسته های مشتریان در کنار توضیحات فنی تیم تخصصی سرلوحه کار خود قرار داده و خرسندیم که همچنان با تلاش و کوشش فراوان کلیه زحمت کشان مجموعه آسا روانکار توانسته ایم بخشی از نیازهای مشتریان عزیزمان را برآورده سازیم.بی شک یکی از مهمترین اهداف بلند مدت مدیران شرکت آسا روانکار ، ایجاد اشتغال و خدمت رسانی در جهت پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان ایران می باشد. اینجانب با حمایت و همراهی مدیران متعهد و همکاران متخصص تعهد خود را به خط مشی حاضر را اعلام نموده است و در راستای تحقق اهداف و سیاستهای شرکت، تمامی تلاش خود را در جهت اجرایی نمودن به کار می بندد.

+
تعداد محصولات ما
+
تعداد مشتریان
+
لیتر فروش ماهانه روغن

برخی مشتریان آسا روانکار